Přidej se

mrtvej?

Diskuze, zkušenosti, rady, návody, firmware.
Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: mrtvej?

Příspěvek od Puget »

Dostaneš se do cwm?
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

Moroes
Příspěvky: 49
Registrován: 24. 3. 2013 12:21
Zařízení: Bricked G300 :(
Firmware: Ytong 1.0
Operátor: 02
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: mrtvej?

Příspěvek od Moroes »

RIBAC píše:No kdybych věděl ,že jsem si ho zničil sám, nebo mi spadnul OK, ale z ničeho nic, to je na h...
A kdyby byla baterka mrtvá, a dal bych telefon na nabíječku, fungoval by i bez baterky?

Přece jenom jsem jej koupil z druhé ruky po záruce, baterka už něco za sebou má..
Každopádně vyndej paměťovku a na chvíli i baterku, zkoušej to bez paměťovky. Když to píchneš na nabíječku bez baterky tak by to jít normálně mělo. Pokud se dostaneš k huawei logu tak jsi teoreticky ještě v pohodě. Pak už se jen dostat do recovery a nakopnout tam factory reset popř teda flashnout romku, ale mělo by to být ok pokud se nepodělalo něco víc :D.

RIBAC
Příspěvky: 52
Registrován: 13. 4. 2013 0:57

Re: mrtvej?

Příspěvek od RIBAC »

Zkoušel jsem všechno. Dokonce i jinou baterku od kámoše a taky nic. Logo nenajede ani CWM, prostě nic.
Holt. budu se muset smířit s tím, že se budu muset zase poohlídnout po jiném.

Oprava asi nemá cenu, že?
Huawei Y300

Uživatelský avatar
Exp
Příspěvky: 5528
Registrován: 24. 10. 2012 20:00
Zařízení: Samsung Galaxy A40
Firmware: Android 9

Re: mrtvej?

Příspěvek od Exp »

Záleží co je špatného. Pokud se měnila celá deska, tak kdoví na kolik by ta oprava vyšla. Nebo zkusit mrknou na aukro nebo na ebay a kdyby tam byl nějakej poškozenej (třeba displej po pádu apod.) tak to koupit a přehodit desku.
Máš nápad na zlepšení SmartFóra? Napiš svůj návrh do příslušné sekce. :)

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: mrtvej?

Příspěvek od Puget »

a přejít zpátky na origo firmware taky nejde? (Dát soubory např. B952 do složky dload a pak volume +, - a power).
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

RIBAC
Příspěvky: 52
Registrován: 13. 4. 2013 0:57

Re: mrtvej?

Příspěvek od RIBAC »

Nemůžu vůbec nic, prostě to nereaguje , můžu mačkat co chci, nemá to žádnou snahu se aspoň dostat k logu.
Je to divné , tak z ničeho nic.
Huawei Y300

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: mrtvej?

Příspěvek od Puget »

takže po vyndání a zandání baterie pak volume+- a power se neobjeví ani růžová obrazovka? nic? displej pořád černý nebo trošku zešediví? jestli není něco s displejem.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

RIBAC
Příspěvky: 52
Registrován: 13. 4. 2013 0:57

Re: mrtvej?

Příspěvek od RIBAC »

černý....
Huawei Y300

Uživatelský avatar
Puget
Příspěvky: 2001
Registrován: 18. 1. 2013 20:38
Zařízení: Apple iPhone X
Firmware: iOS 12.4
Operátor: China Unicom

Re: mrtvej?

Příspěvek od Puget »

Asi řádí nějakej mor u G300 nebo nevím, dosti lidem se to začíná stávat.
Pro případ reklamace jsem si to už přehodil do origo stavu, navíc mi blbne odemykací tlačítko, takže je to hra o čas kdy už to nebude reagovat vůbec.

Jestli je ten displej úplně černý je možné, že do něj nejde proud, asi nějaké kabely ztratily kontakty, nevím.
Je-li tu na fóru můj příspěvek s nějakou ROM, kterou jsem dlouho od té doby co vyšla nová verze neaktualizoval / nepřidal nový odkaz dejte mi prosím vědět na mail. Všechno ostatní pište formou soukromé zprávy (SZ).

RIBAC
Příspěvky: 52
Registrován: 13. 4. 2013 0:57

Re: mrtvej?

Příspěvek od RIBAC »

no nevím jestli další telefon bude zase G300
Huawei Y300

Odpovědět